7 %
Balíček Ryzlink rýnský #3

Schweinhardt Velký degustační set vinařství Schweinhardt

Skladem
2 824 Kč s DPH
2 624 Kč s DPH
+

Charakteristika

Riesling Langenlosheimer 2014

Typický, suchý, lehký Riesling lehce žluté barvy se střední viskozitou. V chuti najdeme citrusy a jablka. Víno je minerální s příjemnou kyselinou a lehkým petrolejovým tónem.

Riesling Kabinett 2020

Velmi příjemné jemné polosuché víno se světle žlutou barvou, intenzivní vůní citrusových plodů a ananasu. Chuť je bohatá s tóny limetky a grepu s delším ovocným závěrem a příjemným poměrem kyseliny a zbytkového cukru.

Riesling Löhrerberg 2018

Jasná, zlatavá barva, intenzivní plná minerální vůně s tóny lipového květu, medu, meruněk a petroleje. Krásně vyvážená, svěží, plná chuť s dlouhou perzistencí. Tento Riesling má velký potenciál zrání.

Riesling Königshield 2015

Suchý Riesling světle zlatavé barvy s vyšší kyselinkou. Vůně po šťavnatém grepu s tóny petroleje. Na chuti ovocný, minerální. Pochází z vinice Königshield.

Riesling Rothenberg 2018

Jasná, zlatavá barva, intenzivní plná minerální vůně s tóny lipového květu, meruněk a petroleje. Krásně vyvážená, svěží, plná chuť s dlouhým závěrem. Tento Riesling má krásný potenciál zrání.

Riesling Rothenberg Terrase 2016

Víno zlatavé barvy, ve vůni najdeme broskve, meruňky a mandarinky. V chuti přezrálé ovoce s krásnou kyselinkou a dlouhou dochutí.

Naše poznámka

Velký degustační set všech Rieslingů z vinařství Schweinhardt. Těšit se můžete na 5 suchých a jeden polosuchý Riesling. V tomto balíčku najdete vína od samého základu až po nejprestižnější Riesling Rothenberg Terrase, který Axel vyrábí pouze v nejlepších ročnících.

Země Německo
Oblast Marlborough
Objem 0, 75l

Máme v nabídce také:

11 %
Vína z nového světa
VINDOM

Degustační balíček vín z Austrálie a Nového Zélandu

2 200 Kč 1 950 Kč
+
10 %
Balíček Ryzlink rýnský #2
VINDOM

Ryzlinky z vinařství Schweinhardt

1 044 Kč 944 Kč
+
5 %
Poznejte vinařství Hope Estate!
Hope Estate

Degustační balíček australského vinařství Hope

2 088 Kč 1 980 Kč
+
7 %
Poznejte vinařství Schweinhardt
Schweinhardt

Degustační balíček z německého vinařství Schweinhardt

2 454 Kč 2 285 Kč
+