9 %
Degustační balíček vín 90+

Vína ohodnocena 90 a více body!

Skladem
3 408 Kč s DPH
3 108 Kč s DPH
+

Charakteristika

Elderton E-Series Shiraz Cabernet 2017

Tmavě rudá barva, aroma švestek, višní a vanilky. Chuť jemná s příjemnými taniny a ovocným závěrem po třešních, višních a přezrálých meruňkách. Kratší zrání na starších amerických sudech. Víno vhodné ke konzumaci nyní.

Selección 2016

Barva intenzivně červená s fialovými odlesky. Vůně zralých peckových plodů a černého ovoce. V chuťi se projevuje dominance odrůdy Tempranillo, delší perzistence s jasně danou strukturou a jemným tříslem na závěr. Víno zrálo po dobu 14 měsíců na sudech typu barrique.

The Ripper Shiraz 2015

Rubínová barva, ovocné intenzivní aroma, chuť plná, dlouhotrvající s tóny čokolády, višní, zralých švestek a muškátového oříšku. Krásně uhlazené taniny s jemnou kyselinkou. Velké víno s potenciálem několikaleté archivace.

Rosso di Montalcino 2018

Rubínová barva, aroma červeného ovoce, ostružin a lékořice. V chuti suché, intenzivní s příjemnými tříslovinami a krásným ovocným závěrem. Zraje 12 měsíců ve slavonských dubových sudech. 

Eden Valley Riesling 2018

Barva je zářivě světle zelená, květinová vůně s limetkovými tóny. V chuti suchý, minerální Riesling, s tóny citrusové kůry, limetkové šťávy a s krásnou kyselinou. Sklizeň probíhala ručně. Potenicál zrání 5 až 10 let.

Champagne Prediction Natur Brut

Barva světle zlatavá, ovocné aroma, chuť s limetkovými tóny a lehce medovým závěrem - to jsou typické znaky pro Prediction. Zrání 3 roky v lahvi. Velmi intezivní a jemné perlení. Dozáž 0 g/l

Naše poznámka

V našem sortimentu se nachází velká spousta vín, které získala od různých špičkových degustátorů hodnocení přes 90 bodů na 100 bodové stupnici. Vybrali jsme pro vás tuto selekci, která obsahuje vína z nového i starého světa, včetně skvělé Champagne.

Objem 0, 75l
E-Series Shiraz CabernetEdlerton, Barossa Valley, Austrálie
Selección 2014Bodegas Ostatu, Rioja, Španělsko
The Ripper Shiraz 2015Hope Estate, Western Australia, Austrálie
Rosso di Montalcino 2018Tenuta di Sesta, Toskánsko, Itálie
Eden Valley Riesling 2018Edlerton, Eden Valley, Austrálie
Champagne Prediction Natur BrutDom Caudron, Champagne, Francie

Máme v nabídce také:

36 %
Velký mystery box polosuchých a polosladkých vín
VINDOM

Mystery box 12 vín

2 380 Kč 1 528 Kč
+
23 %
Mystery box suchých bílých vín
VINDOM

Mystery box suchých bílých vín

Suché víno / Výhodné balíčky
1 420 Kč 1 100 Kč
+
33 %
Mystery box zahraničních vín
VINDOM

Mystery box zahraničních vín

1 980 Kč 1 320 Kč
+