11 %
Degustační karton vinařství Komarov

Degustační karton vinařství Komarov

Skladem
1 398 Kč s DPH
1 250 Kč s DPH
+

Charakteristika

Svatovavřinecké rosé pozdní sběr 2019

 

Krásně suché a příjemné rosé, z odrůdy Svatavavřinecké. V chuti najdeme tóny malin a ostružin s lehkým nádechem jogurtu. Velmi příjemné víno se skvělým poměrem kvalit a ceny. 

Rulandské modré 2018 

Hrozny na toto Rulandské modré pochází z teras na vinici Pod Jakubem v Ivančicích. Barva je rubínová s počínajícím cihlovým meniskem. Ve vůni si jako prvních tónů všimneme pražených mandlí, vyzrálých jahod, karamelu. V chuťi je víno plné a opulentní. Na první dojem najdeme tóny pražených mandlí, jahod s jemným a ušlechtilým tříslem. Víno má dlouhou perzistenci. Tato Rulanda má velký potenciál zrání. 

Ivančický korbel 2019

Známkové víno města Ivančice, za které dostal Roman Komarov cenu města. Jedná se o svěží Cuvéé z více než 40 odrůd z vinohradu po dědečkovi. Hlavní složkou tohoto vína jsou aromatické odrůdy, muškátů, hibernálů tramínu a dalších odrůd. Krásné polosuché víno s příjemnou a výraznou aromatikou. 

Tramín červený Výběr z hroznů 2019

 

Hrozna na tento tramín, který vyzrál do výběru z hroznů pochází z rodné obce Romana Komarova z Drnholce. 

Svatovavřinecké 2018 Pozdní sběr

Barva tohoto vína je sytě rubínová,na menisku s fialovými odlesky.Ve vůni se v první řadě projeví zralá ostružina,následně vystoupí navinulá vůně exotického dřeva a závěr vůně patří švestkovému kompotu.Ihned po napití zjistíte,s jakým vínem jste se potkali.Neskutečně plná chuť tohoto vína vám připomene zralou černou třešeň,sušenou švestku která plynule přejde do tonu griotky.Závěr patří kvalitní hořké čokoládě s měkkým tříslem. Cukernatost hroznů při sběru dosáhla 23,2 °NM.

Sauvignon 2019 Pozdní sběr

 

Krásně šťavnaty Sauvignon s černorybízovou chutí a zavařeným angreštem a pikantní kyselinkou. Hrozny pochází z viniční traťe Pod Jabubem v Ivančicích. 

Naše poznámka

Jak jinak poznat um vinaře, než degustačním kartonem vybraných vín ze znojemské podoblasti? 

Máme v nabídce také:

15 %
Velká vína Itálie

Barolo, Brunello, Barbaresco

Suché víno / Výhodné balíčky
4 446 Kč 3 779 Kč
+
15 %
Degustační balíček vín 90+

Vína ohodnocena 90 a více body!

3 408 Kč 2 898 Kč
+
15 %
Vína z nového světa

Degustační balíček vín z Austrálie a Nového Zélandu

2 200 Kč 1 870 Kč
+
15 %
Vína zrající na sudu

Poznejte vína, která zrála na sudu

2 570 Kč 2 185 Kč
+