Řízená degustace a kredit na degustační automat
Charakteristika
Hledáte skvělý zážitek pro všechny milovníky vína a chcete se dozvědět více o jednotlivých vínech, vinařství, oblastech a víně obecně? Připravili jsme pro Vás balíček kreditu na degustační automat a 2 hodiny individuální degustace se sommelierem a degustátorem naší enoteci.
Každý den vám přinášíme možnost objevit 32 exkluzivních vín, z toho 16 vín pochází z Moravy a 16 ze slavných vinařských regionů po celém světě, jako je Austrálie, Španělsko, Německo, Francie, Itálie a Nový Zéland.
Díky našemu automatu můžete ochutnat vína z celého světa, je zcela na Vás jestli to bude malá degustační dávka 0,02 cl, 0,05 nebo 0,1 dl. V automatu najdete širokou škálu vín jak bílých suchých, polosuchých, sladkých, ale také vína červená. Balíček obsahuje kredit ve výši 1200 Kč.
Naše poznámka
Vína, které do České republiky exkluzivně dovážíme, jsou pečlivě vybírána z menších rodinných vinařství, která se zaměřují na kvalitu a tradici.
Navíc, váš kredit, lze uplatnit i na nákup vína nebo drobného občerstvení, které si při degustaci dáte.
Zážitek je vhodný pro 2-4 osoby, lze však uplatnit i ve více lidech.