Slevy s Black Friday až 40 %!!!

25. 11. 2022
Slevy s Black Friday až 40 %!!!

Všechna naše slevněná vína v rámci Black Friday najdeteZDE.

Tinpot Hut

Rodinné Novozélandské vinařství, se kterým zkrátka nelze udělat chybu. Všechna Tinpot Hut vína nabízíme pouze nyní se 30% slevou! Máte chuť na svěží Sauvignon Blanc? Pikantní Veltlín? Nebo snad vyzrálý a minerální Pinot Noir? Do toho!

Bodegas Ostatu 

Malé vinařství a s ním světoznámá španělská oblast Rioja. Vychutnejte si ovocné a plné Tinto, ovocné a svěží Rosado, či lehké a minerální Blanco, vše se slevou 28 %!

Hope Estate Verdelho 2017

Velmi oblíbené australské vinařství a s ním také oblíbené Verdelho 2017 Vám nyní nabízíme s 
35% slevou! Typická svěží odrůda oblasti Hunter Valley s tóny tropického ovoce.

Bodegas Sierra Norte Pasión de Moscatel Blanco 2020 BIO

Šťavnatý. Ovocný. Kořeněný. Krásný suchý Muškát z BIO vinařství Bodegas Sierra Norte ve Východním Španělsku. A to se slevou 28 %!

Dom Caudron Fascinantne Rosé

Pro mimořádné příležitosti tady máme luxusní rosé Champagne nyní se slevou 25 %! O tomto šampaňském lososové barvy a malinovo-ostružinové chuti jsme již psali v našem článku o Champagne.

Sordo Giovanni Barolo Gabuti DOCG 2012

Z piemontského vinařství Sordo tady máme skutečný klenot. Balíček šesti fenomenálních vín Barolo Gabuti 2012, jež si v několika vinařských soutěžích včetně respektovaného Wine Spectatoru odneslo hodnocení neuvěřitelých 95 bodů! Bez nadsázky se jedná o jedno z nejlepších vín, jaká jsme kdy měli tu čest Vám nabídnout.

Mystery Boxy za akční ceny!

Akce potrvá do konce týdne, tak jí neváhejte využít na maximum!

Váš tým Vindom.