Co nás čeká v listopadu?

2. 11. 2022
Co nás čeká v listopadu?

Na vinicích už pomalu končí sezóna a u nás ve Vindom rozhodně nezůstaneme pozadu, jelikož listopad bude u nás skutečně velmi nabitý, máte se na co těšit!

Degustace

Co se týče degustací, bude to rozhodně stát za to, jelikož nás jich čeká celkem 6:

  • 2.11. Bodegas Ostatu - ochutnáme minimálně 10 vzorků vín z věhlasné španělské oblasti Rioja. 

  • 9.1. - Adriano Marco e Vittorio - je to neuvěřitelné, ale nyní máme již s jistotou potvrzeno, že na degustaci osobně dorazí dcera majitelů Adriannových a budoucí majitelka tohoto italského vinařství, Michela Adriano! Máme obrovskou radost a nesmírně se těšíme!

  • 11.11. - Degustace Svatomartinských vín

  • 15.11. - Roman Komarov - degustace vinařství z nedalekých Ivančic, na které nedáme dopustit. Čekají nás novinky i vyzrálejší kousky.

  • 23. 11. - Hope Estate + Tower Estate - již pomalu naskladňujeme nová vína z tohoto fantastického australského vinařství a právě ta plánujeme představit při příležitosti následující degustace. 

  • 30. 11. - Elderton Wines + Small Victories - listopad nezakončíme ničím menším, než naším oblíbeným australským prémiovým vinařstvím a rovněž v prvé řadě novinkami, které už pomalu naskladňujeme!

Vánoční balíčky a večírky

Již nyní přijímáme objednávky na vánoční balíčky vín zcela na míru. Podrobnější informace si přečtěte zde. Stejně tak nám bude nesmírnou ctí, pokud se u nás rozhodnete uspořádat vánoční firemní večírek, o tom si přečtěte zde.

Black friday

Samozřejmě, že ani ve Vindom si nenecháme ujít největší slevový svátek celého roku. V pátek 25. listopadu tedy u nás budete moci nakoupit vybraná vína až s  80% slevou!

Další novinky

Kromě spousty nových vín z vinařství Elderton Wines a Hope Estate, přivítáme v listopadu ještě další nová vína z vinařství Tenuta Santa Maria, Tenuta Tomasella, Chateau Tour Marcillanet či Schweinhardt a rozhodně toho nebude málo. Všechna vína si budeme postupně představovat, ať už zde na blogu, na sociálních sítích či nadcházejících degustacích přímo ve Vindom. Na naše nová vína jsme právem pyšní a vy se o tom již brzy budete moci přesvědčit! 

Mezinárodní den odrůdy Merlot

Hned za pár dní, tedy 7. listopadu, slavíme mezinárodní den odrůdy merlot! Můžete se těšit na článek, kde si odrůdu blíže představíme a pochopitelně i na slevu merlotových vín, která u nás můžete zakoupit na E-shopu pro vás máme slevový kód na 12 % - stačí zadat Merlot12.

Jsme přesvědčeni, že opravdu dobré víno je kulturním zážitkem, který dokáže povznést jakkoliv deštivý den. Ve Vindom Vás tedy listopad svým počasím rozhodně nedostane!

Váš tým Vindom.