Degustace červených vín

14. 3. 2024
Degustace červených vín

Vážení přátelé dobrého vína,

rádi bychom vás pozvali na řízenou degustaci červených vín, která se bude konat 20. března od 18:30. Těšit se můžete na vína z odrůd, které se řadí mezi ty nejpěstovanější na světě. A jak někteří z vás mohli správně vytušit, jedná se o odrůdy Cabernet Sauvignon a Merlot. Samozřejmě nebude chybět ani jejich Cuvée.

Na degustaci vám představíme rozmanité chutě vín z různých oblastí světa, a to z Francie, Austrálie a domovské Moravy. Můžete se těšit na vína z těchto oblastí a vinařství:

  • Francie - Bordeaux

    • vinařství Chateau Tour Marcillanet a Chateau Goulefesan

  • Austrálie - Barossa Valley, Coonawara, Hunter Valley, Geographe

    • vinařství Hope Estate, Elderton Wines a Tower Estate

  • Česká republika - Slovácká podoblast

    • Vinařství Doležal

Jedním z vín, které během degustace ochutnáme je Ashmead Cabernet Sauvignon pocházející z keřů starých přes 75 let. Tento Cabernet Sauvignon z vinařství Elderton Wines se řadí do TOP 10 nejlepších na světě, tak si tuto příležitost určitě nenechte ujít!

Po degustaci si můžete dopřát také tatarský biftek, ten si však prosím objednejte dopředu.

Svá místa na degustaci červených vín v naší enotéce Vindom  si rezervujte na e-mailu rezervace@vindom.cz nebo telefonicky na čísle +420 775 740 679.

Cena degustace je 450 Kč. 

Pokud byste se chtěli o degustovaných odrůdách dozvědět více, nezapomeňte si přečíst náš článek, ve kterém se věnujeme jedné z nich – Merlotu.

Budeme se na vás těšit,

Tým Vindom