Vánoční dny dopravy zdarma!

9. 12. 2022
Vánoční dny dopravy zdarma!

Nakupte alespoň za 1000 Kč a dopravu máte zdarma!

Vážení přátelé dobrého vína,

předčasným vánočním dárkem, který jsme si pro Vás připravili, je možnost využít dopravu zdarma na objednávky v našem eshopu!

Ať už hledáte ten nejlepší vánoční dárek pro své blízké nebo si jen chcete opatřit kvalitní pití na svátky, rádi Vám s tím pomůžeme.

 

Jak lze slevu na dopravu získat?

Stačí v týdnu mezi 9. a 16. prosincem nakoupit na našem eshopu alespoň za 1000 Kč a doprava jde automaticky na nás!

Nakoupit můžete z naší stálé nabídky, ale určitě doporučujeme navštívit také sekci Tipy na dárky. Vybrat si tam můžete ze široké nabídky vánočních balíčků, které za Vás s láskou zabalíme a navíc přidáme ještě všestrannou vývrtku Vindom, balíček sušených rajčat a luxusní, ručně vyráběné čokoládové pralinky!

 

Kam dál?

S výběrem dárků Vám pomůže náš nový článek, kde představujeme nejlepší vánoční balíčky.

Pokud přesně víte, co chcete, balíček si můžete poskládat sami, zcela dle svého uvážení a my se s radostí postaráme o vše ostatní kolem!

Nevíte si rady, které víno vybrat nebo se zkrátka jen chcete nechat překvapit? Nechte to na nás a zvolte si některý z našich mystery boxů, kde za Vás víno vybereme my sami.

Kterou možnost zvolíte, je na Vás, ale můžete si být jistí, že o kvalitní víno na Vánoční svátky, Silvestra i Novoroční přípitek máte postaráno. 

Víme to, protože všechna vína, která u nás můžete koupit, jsme totiž sami mnohokrát ochutnali a naprosto přesně víme, co Vám prodáváme.

Za celý tým Vindom Vám přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2023.
Na zdraví!