Expresní rozvoz vína do brněnských parků

6. 5. 2021
Expresní rozvoz vína do brněnských parků

Grilování, piknik nebo rande v některém z brněnských parků? Ke všem těmto příležitostem vám expresně dovezeme vychlazené víno.

Nevíte ještě, kam jít o víkendu v Brně grilovat nebo kam si zajít s přáteli posedět? Brno nabízí hned několik veřejných grilů, které lze po rezervaci využít jako skvělé místo pro grilování a posezené s přáteli. Najdete je v parku Lužánky, v parku na Kraví hoře a na Špilberku.

Kromě veřejných grilů si skvělý piknik užijete i bez grilu - opět tu jsou oblíbené Lužánky, Tyršův sad, Obilní trh, park na nám. 28. října nebo Björnsonův sad. Naše enotéka Vindom sídlí přímo v centru Brna, takže pro nás není problém, doručit víno na jakékoli z vybraných míst dříve, než rozpálíte gril, každý den až do 21:00.

 

1. Vyberte si víno
 
Máte právě teď chuť na skvělé víno? Vyberte si z našich akčních grilovacích balíčků, nebo si kupte lahvinku.Vybrat víno
2. Zvolte dopravu
"Víno do parku"
Víno vychlazené na ideální teplotu vám přivezeme na jedno z vybraných míst v Brně do 2 hodin.Mapa rozvozu
3. Vychutnejte si
špičkové víno
Vychutnejte si opravdu dobré víno prověřené našimi someliéry. Nepokazíme vám grilovačku ani rande, slibujeme.Naše enotéka

Abychom mohli co nejlépe obsloužit všechna místa, zvolili jsme několik “pick-up pointů” poblíž veřejných grilovacích míst:

pro ostatní parky jsou místa pro vyzvednutí objednávky následující:

Neváhejte a využijte slevový kupón “VINODOPARKU” na našem e-shopu, který vám zajistí slevu 100 Kč při objednávce nad 599 Kč.

Kromě vín vychlazených na správnou teplotu vám v případě potřeby dovezeme také vývrtku, skleničky nebo pochutiny vhodná k vínu. Při objednávce na některé z veřejných míst při objednávce zvolte jako druh dopravy “Víno do parku” a do poznámky uveďte, na jaké místo si přejete víno dovézt.

Nezapomeňte dodržovat všechna aktuální opatření proti koronaviru, místní vyhlášky a návštěvnické řády jednotlivých parků a grilovacích míst.

Na venkovní popíjení doporučujeme:

Víno & Gril balíček z Moravy
Vinařství Komarov

Grilovací balíček #1

668 Kč
+
Víno & Gril balíček ze světa
VINDOM

Grilovací balíček #2

907 Kč
+
Víno & Gril balíček ze světa velký
VINDOM

Grilovací balíček #3

2 105 Kč
+