Galadegustace 25. ročníku soutěže TOP 77 vín v ČR 2023

14. 8. 2023
Galadegustace 25. ročníku soutěže TOP 77 vín v ČR 2023

SLAVNOSTNÍ GALAVEČER jubilejního 25. ročníku soutěže TOP 77 Vín v ČR se koná ve čtvrtek 7. září 2023 od 19 hodin v nádherných prostorách Besedního domu v Brně, Komenského náměstí 534/8. Budete mít možnost ochutnat všechna oceněná vína a seznámit se s vítězi soutěže. Těšit se můžete také na cimbálovou muziku „Za Oponou“ a bohatý raut.

Více informací
TOP 77 nejlepších vín v České republice je tradiční soutěž vín. Letos nás čeká vyhlášení již 25. ročníku soutěže! Slavnostní galadegustaci budete mít možnost prožít s námi v nádherných prostorách brněnského Besedního domu. 

Co vše obsahuje vaše vstupenka? 
Vstupné zahrnuje neomezenou degustaci velmi dobrých vín 3*, katalog vín, skleničku a připravené bohaté občerstvení formou rautu.

VIP Gold vstupenka
Chcete si užít galadegustaci Top 77 bez kompromisu ve zlaté VIP zóně včetně Vašeho místa k sezení s možností ochutnat v klidu nejlepší vína soutěže, nadstandardním rautem, vybranými delikatesami a překvapením? Potom si udělejte radost a kupte VIP Gold vstupenku pro sebe i pro své přátele. Součástí VIP GOLD vstupenky je poukaz na odběr vína v hodnotě 500 Kč v degustační Enotece Vindom.

Doprava
Nejvíce se můžete přiblížit hromadnou dopravou na zastávku Česká, odkud se pak vydáte směr ulice Husova necelé 4 minuty pěšky k Besednímu domu. Parkování lze využít v blízkém parkovacím domě DOMINI PARK, ale doporučujeme nechat auto doma a ochutnat co nejvíce oceněných vín.

O soutěži TOP 77 vín v České republice
Soutěž TOP 77 nejlepších vín v České republice je jedna z prvních porevolučních nezávislých soutěží vín, letos se koná již po pětadvacáté. Vína jsou hodnocena bodovou stupnicí, pouze certifikovanými mezinárodními degustátory, komise hodnotily vína pod vedením prof. Ing. Pavla Pavlouška z Mendelovy univerzity.

Počet přihlášených vín: 609 vín
Počet soutěžících vinařství: 108 vinařství z Moravy a Čech

Budeme moc rádi, když se letošního slavnostního vyhlášení vítězných vín zúčastníte.
Neváhejte a buďte u toho s námi!