Vindom na Zelňáku!

Stánek číslo 39 hned naproti Tržnice Brno
Poctivý svařák na Zelňáku z Vindomu
Taky milujete vánoční trhy? My teda rozhodně! Rok od roku příjemná atmosféra, kluziště, koledy a projíždějící ozdobená vánoční šalina. A pak samozřejmě stánky, spousta skvělého jídla i pití, vynikající horký svařák nebo punč na každém rohu… Jenže pak jsme si uvědomili, že nám v tom všem vždy chybí nějaký opravdu, ale opravdu poctivý vánoční svařák.
A tak jsme se do toho pustili sami. Zkoušeli jsme různé druhy a poměry jednotlivých koření, odměřovali jsme, míchali, sypali. Byla to skutečně intenzivní hřebíčkovo-skořicovo-karamelová zkušenost, na kterou jen tak nezapomeneme. Ale nakonec se nám podařilo recept vyladit tak, že jsme na Náš svařák právem hrdí.
Už od pátku 17. listopadu se o tom na Zelném trhu můžete přesvědčit i Vy. V ten den totiž Vindom poprvé otevřel vlastní stánek na brněnských Vánočních trzích. Vezměte s sebou své blízké, rodinu či přátele a přijďte si náš svařák na Zelňák vychutnat. Najdete nás u vstupu do Tržnice Brno, stánek číslo 39! A na co se můžete těšit?
Vytvořili jsme pro Vás poctivý bílý a červený svařák, ale také speciální drinky – s ananasem a Havanou nebo červenou pecku se slivovicí. Mysleli jsme také (a nejen) na děti, pro které máme připravený nealkoholický hřejivý mošt.
Náš svařák se nám opravdu povedl a máme obrovskou radost, že u toho můžete být i Vy!