Velká vína Itálie

Barolo, Brunello, Barbaresco

Skladem
4 446 Kč s DPH
+

Charakteristika

Barolo Gabutti 2012

Intenzivní granátově červená barva s rubínovými odlesky, aroma zralého ovoce, kde v prvotní chuti nastupují teplé tóny s uhlazenými taniny a sladkými tříslovinami. V chuti najdeme přezrálé švestky, třešně, višně, vanilku s čokoládovým závěrem.

Brunello di Montalcino 2015

Rudě červená barva s fialovými odlesky, intenzivní aroma červeného ovoce, kořenitá s nádechem tabáku a vanilky. Chuť je suchá, teplá, vyvážená, se sametovými taniny. V dochuti švestky, ostružiny a borůvky. Jde o výběr pouze těch nejlepších hroznů z nejlepších vinic s průměrným stářím přes 60 let. Zraje 30 měsíců ve slavonských dubových sudech a následně 12 měsíců na lahvi.

Barbaresco Basarin 2015

Barva je intenzivní granátově červená. V aroma nejdeme kořenitost, lékořici a marmeládové tóny. Chuť je suchá, plná s příjemnými tříslovinami a jemnou robustností. Třešně, višně a zralé švestky krásně doplňují chuť tohoto mimořádného vína, který je předurčen i k mnohaleté archivaci.

Naše poznámka

Vybrali jsme pro Vás to nejlepší, co může Itálie nabídnout! Dvě vína z italského Piemontu a jedno víno z Toskánska. Barolo, Barbaresco, Brunello - Bezva výhodný balíček.

Zatřídění dle cukru Suché víno
Objem 0,75 l
Barolo Gabutti 2012Nebiollo, Piemont, Itálie, Wine spectator 95
Barbaresco Basarin 2015Nebiollo, Piemont, Itálie
Brunello di MontalcinoSangiovesse, Toskánsko, Itálie

Máme v nabídce také:

17 %
Mystery box červených vín
VINDOM

Mystery box červených vín

Suché víno / Výhodné balíčky
1 500 Kč 1 250 Kč
+
Mystery box suchých bílých vín
VINDOM

Mystery box suchých bílých vín

Suché víno / Výhodné balíčky
1 320 Kč
+