11 %
Poznejte vinařství Hope Estate!
Hope Estate

Degustační balíček australského vinařství Hope

Skladem
2 088 Kč s DPH
1 848 Kč s DPH
+

Charakteristika

Chardonnay 2017

Zlatá barva, ve vůni najdeme tóny kešu oříšků s máslovým koncem. Chuť je plná, krémová s dlouhou dochutí, přesně tak, jak by měl typický zástupce Chardonnay z Austrálie vypadat. Víno zrající po dobu 9 měsíců na francouzských barikových sudech, čímž získává typický charakter oblasti Hunter Valley.

Verdelho 2018

Světle slámová barva, aroma meruněk, banánů, nektarinek s květinovým koncem. V chuti středně plné s lehkou citrusovou kyselinkou a ovocným závěrem. Typická bílá odrůda z Hunter Valley.

Merlot 2017

Krásná červená barva, aroma lesních jahod a ostružin. Chuť středně plná, jemná s tóny švestek, třešní a višní. Teplo, které v Hunter Valley panuje, nechává právě této odrůdě velice dobře dozrát. Víno zraje 6 měsíců v sudech.

Shiraz 2018

Rudá barva, aroma lesního ovoce, chuť středně plná, lehce pepřová s dochutí zralého ovoce. Zraje 12 měsíců v nových sudech francouzského typu barrique a zároveň sudech starších - amerických Hogsheads.

The Ripper Shiraz 2015

 

Rubínová barva, ovocné intenzivní aroma, chuť plná, dlouhotrvající s tóny čokolády, višní, zralých švestek a muškátového oříšku. Krásně uhlazené taniny s jemnou kyselinkou. Krásné víno s potenciálem k několikaleté archivaci.

The Cracker Cabernet Merlot 2016

 

Barva červená s rubínovými odlesky, intenzivní aroma přezrálého ovoce, v chuti plné s krásnými hladkými taniny, na patře s tóny ostružin, rybízu a ovocnou sladkostí. Hrozny pochází z obce Donnybrook ze západní Austrálie. Zraje 18 měsíců na sudech.

Naše poznámka

Degustační balíček z australského vinařství Hope Estate. Najdete zde vína, které pochází ze západní oblasti Western Australia, ale také z východní pblasti Hunter Valley. Zastoupené jsou všechny důležité odrůdy, které jsou typické pro tyto oblasti. 

Země Austrálie
Objem 0,75 l
Chardonnay 2017Hunter Valley, Austrálie
The Ripper Shiraz 2015Western Australia, Austrálie
Cracker Cabernet MerlotCabernet Sauvignon, Merlot, Western Australia, Austrálie
Verdelho 2018Verdelho, Hunter Valley, Austrálie
Merlot 2017Hunter Valley,Austrálie
Shiraz 2018Hunter Valley, Austrálie

Máme v nabídce také:

7 %
Poznejte vinařství Schweinhardt
Schweinhardt

Degustační balíček z německého vinařství Schweinhardt

2 454 Kč 2 285 Kč
+
12 %
Degustační balíček vín 90+

Vína ohodnocena 90 a více body!

3 408 Kč 2 990 Kč
+
15 %
Vína ze starého kontinentu

Degustační balíček vín z Francie, Itálie a Německa

2 472 Kč 2 102 Kč
+
15 %
Velká vína Itálie

Barolo, Brunello, Barbaresco

Suché víno / Výhodné balíčky
4 446 Kč 3 779 Kč
+